Bipartite fuzzy stochastic differential equations with global Lipschitz condition
PBN-AR
Instytucja
Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki)
Informacje podstawowe
Główny język publikacji
eng
Czasopismo
Mathematical Problems in Engineering
ISSN
1024-123X
EISSN
1563-5147
Wydawca
Hindawi Publishing Corporation
URL
Rok publikacji
2016
Numer zeszytu
Vol. 2016
Strony od-do
[1-13]
Numer tomu
Identyfikator DOI
Liczba arkuszy
Autorzy
(liczba autorów: 1)
Open access
Tryb otwartego dostępu
Wersja tekstu w otwartym dostępie
Licencja otwartego dostępu
Creative Commons — Uznanie autorstwa
Czas opublikowania w otwartym dostępie
Data udostępnienia w sposób otwarty
Cechy publikacji
original-article
Inne
System-identifier
BPK-RID-63380
CrossrefMetadata from Crossref logo
Cytowania
Liczba prac cytujących tę pracę
Brak danych
Referencje
Liczba prac cytowanych przez tę pracę
Brak danych