Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Publikacje po imporcie w PBN 2.0 Alpha

Informujemy, że liczba publikacji w Państwa Profilach Instytucji w wersji Alpha może być nieadekwatna do liczby publikacji w PBN MS. Prosimy mieć także na uwadze, że to co Państwo widzą w udostępnionej wersji Profilu Instytucji to podstawowe funkcjonalności. Rozwój Profilu Instytucji będzie realizowany etapami, już po udostępnieniu systemu PBN 2.0 w wersji produkcyjnej.

Zamieszczamy również krótką instrukcję korzystania z Profilu Instytucji.

Publikacje w Profilu Instytucji są zaprezentowane w formie listy. Widok każdej publikacji można rozwinąć klikając na strzałkę po lewej stronie, dzięki czemu jest możliwość szybkiej weryfikacji osób i oświadczeń.

W widoku publikacji w dostępne są następujące przyciski:

SZCZEGÓŁY – wybranie tego przycisku przeniesie Importera do szczegółów publikacji znajdującej się w repozytorium systemu PBN 2.0
PODGLĄD – wybranie go wyświetla szczegóły publikacji w wersji, która została przypisana do Profilu Instytucji

W zaprezentowanym widoku publikacji istnieje możliwość dokonania modyfikacji oświadczeń. Przypisane oświadczenie można edytować lub usunąć, używając następujących przycisków:

EDYTUJ – edycja oświadczenia oznacza zmianę oświadczonej dyscypliny spośród dyscyplin autora (należy wybrać jedną z dostępnych dyscyplin, dyscypliny pochodzą z systemu POL-on)

USUŃ – usunięcie oświadczenia oznacza usunięcie jedynie informacji o tym, że dana osoba – w danej roli – oświadczyła publikację na rzecz podmiotu. Nie oznacza to usunięcia samej publikacji z systemu PBN. Usunięcie wszystkich oświadczeń dotyczących danej publikacji, spowoduje usunięcie tej publikacji z Profilu Instytucji.