Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Co z osobami, które zmarły i nie utworzą już sobie nr ORCID, a mają opublikowane prace?

Ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (art. 265 ust. 11) jasno definiuje, że obecność publikacji na koncie ORCID autora jest warunkiem koniecznym aby taka publikacja była wzięta pod uwagę w ewaluacji.