Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Tag: dodawanie publikacji przez API

Jaki identyfikator podawać w przypadku doktorantów afiliujących pracę do instytucji?

Czy w trakcie wysyłania publikacji przez API należy dodać oświadczenie, o którym mowa w art. 265 ust. 13 Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce?

Co z publikacjami (np. książkami), które nie mają DOI? Podobnie jest z rozdziałami z książek, często jest DOI książki, ale nie ma DOI rozdziału, jak wówczas je dodawać za pomocą API?